En del av Stockholms stad
Parkteatern

Kontakta Parkteatern

Tack för i sommar, kära publik!
Nu har vi spelat färdigt för i år och vi vill tacka er alla för en fantastisk sommar. Nästa års program kommer i slutet av maj 2017.
Till dess, ha det riktigt bra!
Sissela Kyle och hela Parkteaterns personal

Publikfrågor: 08-506 20 200

Sissela Kyle
Konstnärlig ledare och verksamhetschef 

Niklas Borefors, verkställande producent
niklas.borefors@stadsteatern.stockholm.se
0739-730 138 

Jennifer Lee, producent
jennifer.lee@stockholm.se
0739-730 426

Isabella Roos, producent/kommunikation
isabella.roos@stadsteatern.stockholm.se
0739-730 811

Johan Attermark, teknisk chef
johan.attermark@stadsteatern.stockholm.se
073-9730307

Olof Carlsson, teknisk samordnare
olof.carlsson@stadsteatern.stockholm.se
076-1294498

Daniel Reinhammar, verksamhetsassistent inriktning kommunikation
daniel.reinhammar@stadsteatern.stockholm.se
076-1291969

Myrna Samuelsson, verksamhetsassistent inriktning teknik/produktion
myrna.samuelsson@stadsteatern.stockholm.se
076-1293595